Okupili smo arhitekte jednim posebnim povodom, na Aromas workshopu. Menadžer brenda iz Španije predstavio je Aromas, nov brend na našem tržištu, govoreći o viziji i novitetima, dok su učesnici uz vino oslikavali lampe i pretvarali ih u jedinstvena dela.

Workshop je bio zamišljen kao kreativno iskustvo koje spaja profesionalno i umetničko. Uz čašu vina, učesnici su oslikavali lampe i pretvarali ih u jedinstvena dela – svaka lampa postala je personalizovana interpretacija dizajna, boje i emocije. Na taj način, rasveta je dobila novu dimenziju: postala je platno za izražavanje ideja i inspiracija.

Atmosfera je bila opuštena, ali istovremeno prožeta energijom stvaranja i zajedništva. Arhitekti su imali priliku da se povežu, razmene iskustva i zajedno otkriju šta Aromas donosi kao brend koji kombinuje estetiku, inovaciju i toplinu.

Aromas workshop bio je prvi korak u predstavljanju brenda na našem tržištu, ali i dokaz da dizajn može da postane iskustvo koje se pamti.